Logo
Film warty obejrzenia i godny polecenia w 2019 roku
2 Sty 2019

Film warty obejrzenia i godny polecenia w 2019 roku

Post by Redakcja

2019 rok zapowiada obiecujące doznania dla każdego fana kina. Wśród nowopowstałych filmów można znaleźć wiele wyczekiwanych premier, a także mniej znanych, na które jednak warto się wybrać. Fani kina będą mieli okazję zaobserwować coś z niezwykłego życia zwykłych ludzi, trochę akcji, bajek dla dzieci, kryminałów. To tylko jedne z wielu wspaniałych ekranizacji.

A oto filmy godne polecenia:

Mój piękny syn

Jest to film godny polecenia, który pierwszy nasuwa się na myśl, kiedy mowa o 2019 roku. Został wyreżyserowany przez Felixa Van Groeningena w USA. Motyw człowieka, jako jednostki, która na swojej drodze napotyka wiele przeszkód, ale zawsze jest w stanie je pokonać dzięki odpowiedniemu wsparciu. Głównymi bohaterami jest nastoletni syn uzależniony od narkotyków, oraz jego ojciec. Przez całą akcję filmu, będą oni dążyć do wzajemnego zrozumienia, oraz odbudowania swojego ja. Uzależnienie dziecka jest ciężkim przeżyciem dla całej rodziny, głośne wołanie o pomoc. Historia jest pokazywana z punktu widzenia ojca, który obserwuje wszystko co towarzyszy jego synowi w walce z marihuaną. Pełen nadziei film pozwoli ponownie poczuć przyjemność płynącą z codziennych chwil wszystkim którzy go obejrzą.

Władca Paryża

Już sam tytuł wskazuje, że bez wątpienia jest to film warty obejrzenia. Po zobaczeniu zwiastuna, ma się wrażenie, że sama główna postać przyciągnie widzów. Pewny siebie detektyw, z mroczną przeszłością, zapowiada ciekawy kryminał. I miejsce i czas zostały bardzo sensownie dobrane. Jak mówi tytuł, miejscem jest Paryż w czasach Napoleońskich. Główna postać jest realną, historyczną postacią, która walczyła z przestępczością wykorzystując niekoniecznie czyste metody.

Ralph Demolka 2

Inny film godny polecenia dla najmłodszych widzów to bez wątpienia kontynuacja animacji „Ralph Demolka”. Wszyscy, którym spodobała się poprzednia część, mają możliwość zobaczenia przygód łagodnego, acz silnego olbrzyma w nowym miejscu …. W Internecie. Czeka go tam wiele przygód. Razem ze swoją towarzyszką wejdzie m.in. do miejsca gdzie mieszkają księżniczki Disneya, odwiedzą Google, tory wyścigowe i będą mogli z bliska zobaczyć całą cywilizację Internetu.

Jakie jeszcze animowane filmy warte obejrzenia?

  • Fani bohaterskich Galów będą mieli możliwość obejrzenia nowego pełnometrażowego filmu – „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”
  • Obywatele kraju z klocków Lego stają przed nowym zagrożeniem. Postacie LEGO DUPLO niszczą wszystko, z taką szybkością, że miasteczko Bricksburg nie nadąża z naprawami. Jedyny sposób na naprawę sytuacji to wyruszenie w podróż po innych światach – The LEGO Movie 2: The Second Part
  • Znany i kochany Szczerbatek razem z Czkawką żyją na wyspie gdzie smoki i ludzie cieszą zgodnym i radosnym życiem. Seria nieprzewidzianych zdarzeń sprawiła, że Szczerbatek znalazł drugą Nocną Furię i jest to samica. Czkawka próbuje pomóc przyjacielowi, nie spodziewa się jednak, że spotkanie białej nocnej furii może zapoczątkować kolejną wielką wojnę.

Dom który zbudował Jack

Jest to film dla fanów mrocznej i przerażającej scenerii, na pewno nie dla ludzi o słabych nerwach. Tytułowy dom należy do seryjnego mordercy, któremu będziemy towarzyszyć od kiedy miał 12 lat. Przez cały film będziemy obserwować, jego brutalne występki. Dręczenie tortury, morderstwa. Główny bohater to osoba, która uwielbia patrzeć na cierpienie innych i wynajdywać coraz to nowsze sposoby na zobaczenie tego. Jest to dobry film dla kogoś poszukującego wyzwań i zastanowienia.

Holmes and Watson

Dobrym pomysłem na rozluźnienie może być komedia Etana Cohena. Sherlock Holmes razem ze swoim wiernym towarzyszem Johnem Watsonem rozwiązują sprawę kryminalną. Ludzie oczekujący poważnego, dostojnego detektywa, rozczarują się. Zamiast tego dostaną niesamowitego detektywa i jego towarzysza w otoczce śmiechu i żartów. Głównych aktorów zagrają Will Ferrell i John C. Reilly.

0 Comments

Leave a Comment