Logo
Jaki film obejrzeć z chłopakiem?
23 lipiec 2018

Jaki film obejrzeć z chłopakiem?

Post by Redakcja

Łatwo znaleźć film do zobaczenia, jeśli wybieramy go tylko dla siebie. Jeśli zna się swoje upodobania, to banalne staje się znalezienie dla swojej osoby czegoś odpowiedniego. Jednak gdy chcemy oglądać film ze swoim chłopakiem, to zaczynają się schody…

Zwykle jest mnóstwo filmów dla niej które chce ona zobaczyć i drugie tyle tytułów, które może podać facet. Jednak często te propozycje nie są zbieżne i trudno dojść do porozumienia. Jakie filmy do obejrzenia z chłopakiem będą odpowiednie?

Choć goni nas czas

Dwie ciężko chore, starsze osoby spotykają się i odkrywają, że posiadają jeszcze wiele marzeń, które chcą zrealizować. Więc wpadają na pomysł, by je spełnić. Jest to znacznie prostsze, gdy okazuje się, że jedna z nich jest bogata. Tak też robią. Film opowiada o tym, co naprawdę liczy się w życiu obok pieniędzy, prestiżu i innych spraw.

Idealny będzie seans, jeśli łapie nas życiowa monotonia, depresja czy bezsens istnienia. Produkcja motywuje nas do tego by… żyć! Więc jeśli zastanawiamy się jaki film obejrzeć z chłopakiem, aby nabrać więcej energii i zapału do życia to „Choć goni nas czas” jest bardzo dobrym tytułem do wyboru.

Titanic

Klasyka romantycznego kina. Z pewnością podoba się kobietom, ale musimy wziąć pod uwagę fakt, że nie wszyscy faceci będą za nim szaleli. Wielu z samców z racji niezbyt wartkiej akcji może usnąć w połowie filmu, ponieważ seans nie należy do krótkich. Klasyczne filmy dla par to między innymi właśnie Titanic. Na szczególną uwagę w tym tytule zasługuje muzyka, która jest epicka i dostarcza wielu wrażeń – szczególnie w momentach grozy i paniki.

Iluzja

Ten film to kino relaksujące. Jest to fantastyczna rozrywka. Możemy zobaczyć w nim magików, którzy robią niesamowite pokazy, które są… nie do końca zgodne z prawem. Co chwile będziemy zaskakiwani nagłymi zwrotami akcji. Ciekawe postacie dostarczą nam wspaniałej rozrywki. Film należy do „lekkich”, gdzie nie trzeba szukać jakiegoś głębokiego przesłania, tylko można się wygodnie rozsiąść i delektować seansem. Jeśli wybieramy filmy dla par, aby mieć co oglądać we dwójkę to Iluzja będzie z pewnością warta naszej uwagi.

W pogoni za szczęściem

Jaki film obejrzeć z chłopakiem, aby było dużo emocji? W pogoni za szczęściem. Podczas seansu będą potrzebne nam chusteczki, aby otrzeć łzy. Będziemy mogli zobaczyć historię ojca z dzieckiem, który wylądował na ulicy i robi wszystko by się z tej sytuacji podnieść. Widzimy tutaj wiele smutku, trudu i zmagań, ale także chwil szczęścia gdzie mimo braku pieniędzy miłość ojca do dziecka potrafi dać im cudowne momenty.

Dla facetów bardzo istotny będzie wątek od zera do bohatera, który działa motywująco na różne sfery życia. Kto wie? Może nasz chłopak po seansie będzie chciał aplikować na lepsze stanowisko bądź ruszy na jakieś dodatkowe kursy, aby poprosić o podwyżkę?

Interstellar

Jakie są niesamowite filmy do obejrzenia z chłopakiem? Jednym z nich jest Interstellar. W tym dziele mamy piękną muzykę, zdjęcia, grę aktorską. Jednak to jeszcze nic! Wisienką na torcie jest niesamowicie zakręcona fabuła, której motywem przewodnim jest czas. Możliwe jest, że seans nas tak porwie, że nawet nie będziemy wiedzieli, kiedy minął ten cały czas od startu filmu do napisów końcowych. Szczególne dzieło warte zobaczenia. Sama realizacja tego tytułu kosztowała mnóstwo pieniędzy – to duża produkcja zrobiona z rozmachem.

Inne ciekawe filmy na wspólne seanse:

  1. Zakochany Kundel
  2. Wszystko za życie
  3. Zapach kobiety
  4. Pamiętnik
  5. Cinema Paradiso
  6. Jak wytresować smoka
  7. Skrzypek na dachu

0 Comments

Leave a Comment