Logo
Jaki film obejrzeć z dziewczyną?
31 lipiec 2018

Jaki film obejrzeć z dziewczyną?

Post by Redakcja

Będąc w związku, nie jest łatwo wybrać film, który będzie podobał się każdemu. Jeśli chcemy zobaczyć coś, co zaciekawi także naszą dziewczynę, to dobrze jest znaleźć gdzieś złoty środek, między tym, co lubimy my a tym, co preferuje ona. Czasami może też dobrym pomysłem będzie odpuścić całkowicie raz na jakiś czas, to co lubimy, aby sprawić drugiej połówce prezent. Oto filmy do obejrzenia z dziewczyną, które są warte zwrócenia na nie uwagi.

Titanic

Jest to film, który bardzo często pierwszy nasuwa się na myśl, gdy próbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki film obejrzeć z dziewczyną. Ten tytuł obfituje w romans, emocje i dużo akcji co gwarantuje dobrą rozrywkę. Może nie każdy facet będzie zachwycony tym tytułem, ale nie jest on nudny i można go spokojnie zobaczyć.

Trudno będzie tym filmem nie trafić w gusta kobiety. Jest on bardzo bezpieczną pozycją. Dlatego, jeśli nie jesteśmy pewni tego, co druga połówka lubi, to warto sięgnąć po klasyka, którym będzie trudno ją rozczarować.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to opowieść miłosna między dwojgiem młodych ludzi. On biedny łobuz i ona bogata dama z wyższych sfer. Czyli klasyk nad klasyki. Aby było ciekawiej, akcja dzieje się na Titanicu a podczas rejsu statek napotyka pewne przeciwności losu…

Zakochany kundel

Jeśli nasza dziewczyna lubi filmy animowane (a większość lubi) to bardzo dobrym tytułem do zobaczenia jest Zakochany Kundel. Jest to opowieść o biednym i opuszczonym psie, który zakochuje się w samiczce, która ma bogatych właścicieli, którzy o nią dbają i kochają. Klasyczne filmy dla dwojga posiadają podobne fabuły. Można to zobaczyć, porównując ten tytuł do Titanica.

Film jest bardzo ciekawy. Nie nudzi. Są sceny, które są bardzo romantyczne jak ta, w której dwoje psów je spaghetti ze wspólnego talerza i podczas konsumpcji spotykają się w pocałunku… Jest też wiele momentów, które potrafią rozbawić do łez, ale także są chwile, gdy można popłakać się ze smutku. Czyli podsumowując: film wyzwala wiele emocji – co dla kobiet będzie odpowiednią rozrywką.

Shrek

Jaki film obejrzeć z dziewczyną, aby się pośmiać? Dobrym pomysłem będą przygody zielonego ogra mieszkającego w „samotni”, czyli tytułowego Shreka. Mamy tutaj tyle humoru, że jeśli będziemy ten tytuł oglądać po raz pierwszy to możliwe, że seans ukończymy z bolącym brzuchem.

Trudno pozostać poważnym, gdy ogląda się przygody ogra, osła, ciasteczka, królewny Fiony, smoka i innych ciekawych postaci. Komedie to filmy dla dwojga, które gwarantują pozytywną energię, która tak bardzo potrzebna jest w związku.

Obcy – ósmy pasażer Nostromo

Czy ta pozycja to żart? Horror w kosmosie jako film dla dwojga? Tak! Często myślimy stereotypowo, że kobiety lubią oglądać intrygi, romanse, bajki, komedie czy filmy animowane, ale wiele z nich tak naprawdę lubi inne kino! Dlatego, jeśli nasza druga połówka lubi się naszpikować strachem, to Obcy będzie doskonałym filmem, aby jej takie doznania zapewnić.

Obcy to kino grozy dziejące się w kosmicznej przyszłości. Przypadkowy statek trafia na planetę, z której nadawany jest sygnał i lecą to sprawdzić. Na miejscu nic nie znajdują prócz dziwnych stworków. Wracają na pokład swojego statku z jednym zwierzakiem, który przykleił się do twarzy pewnej osoby. Co będzie dalej? Warto sprawdzić sięgając po ten tytuł. Jest on uznawany za jeden z najlepszych horrorów. Klimat wycieka z ekranu.

Pozostałe filmy do obejrzenia z dziewczyną:

  1. Step Up: Taniec zmysłów
  2. Madagaskar
  3. Epoka lodowcowa
  4. Harry Potter
  5. Władca Pierścieni
  6. Dzielny mały Toster
  7. La La Land
  8. Saga zmierzch

0 Comments

Leave a Comment