Logo
Polecane filmy akcji – przegląd 2018
9 październik 2018

Polecane filmy akcji – przegląd 2018

Post by Redakcja

Szukasz odpowiedniego filmu na jesienny wieczór? Lubisz filmy akcji? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przegląd z najchętniej oglądanymi produkcjami z tego gatunku. Zobacz filmy akcji 2018! Zainteresowany?
Polecane filmy akcji 2018:

 1. Avengers: Wojna bez granic
  Avengersów raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To kolejna część, w której grupa musi połączyć swoje siły, aby wspólnie pokonać wroga – silnego i groźnego Thanosa. Czy Avengersi uratują świat przed zagładą, czy przegrają tę walkę?
 2. Deadpool
  Deadpool znów na ekranach kin! Połączenie parodii kina o silnych i odważnych herosach wróciło, a w rolach głównych znów zobaczymy Ryana Reynoldsa jako specyficznego superbohatera, a także Josha Broilna i Morenę Baccarin.
 3. Sicario 2: Soldado
  Druga część losów agenta CIA – Matta Gravera i sicario – Alejandra Gillicka. Akcja rozgrywa się na granicach amerykańsko-meksykańskich. Przed CIA stoi zadanie zatrzymania nielegalnego transportu islamskich terrorystów do USA. Prosta fabuła z interesującymi zwrotami akcji. Z pewnością wciągnie każdego miłośnika filmów o niebanalnych problemach.
 4. Jurassic World: Upadłe królestwo
  Trzy lata po upadku Jurassic World dinozaury, którym udało się przetrwać, próbują poradzić sobie samodzielnie w dżungli. Nagle sytuację komplikuje wybuch wulkanu. Owen i Claire próbują uratować dinozaury przed zagładą. To ich najważniejsza misja do spełnienia.
 5. Pacific Rim: Rebelia
  Główny bohater Jake jest pilotem. Jego ojciec poświęcił całe życie na to, aby ocalić świat przed zagładą – inwazją olbrzymów. Teraz Jake kontynuuje dzieło swojego ojca. Ma mu w tym pomóc Mako, która przewodzi generacji pilotom. Pojednanie to ich jedyny sposób na to, aby ocalić Ziemię przed inwazją wrogów. Czy uda im się tego dokonać?
 6. Rampage
  To z pewnością film dla wszystkich tych, którzy uwielbiają futurystyczne wizje i efekty specjalne. Film opowiada o prymatologu – Davisie Okoye, dawnym agencie służb specjalnych, który opiekuje się małpami w zoo w San Diego. Nawiązuje bardzo silną więź z gorylem o imieniu George. Nieoczekiwanie, wskutek nieudanego eksperymentu przyjacielski szympans zamienia się w potwora, który niszczy wszystko, co stanie na jego drodze. Davis postanawia odzyskać przyjaciela, dlatego przy współpracy z inżynierem genetycznym postanawia odnaleźć antidotum. Czy uda mu ocalić George’a?
 7. Czarna Pantera
  Film akcji zainspirowany komiksami Marvela. Nie tylko pełny superbohaterów, ale też wątków społeczno-politycznych. Przed T’Challem trudne wyzwanie – musi stawić czoła swojemu dawnemu wrogowi – Wakandzie. Aby ochronić nie tylko własny kraj, ale też cały świat – gotów jest walczyć. Przybiera postać pantery i u boku swoich sojuszników chroni świat przed złem. Film przeznaczony dla całych rodzin, które lubią ekranizacje z wartką akcją i elementami fantastyczno-naukowymi.
 8. Pasażer
  To przykład typowego filmu akcji z intrygą w tle, a dodatkowo propozycją, której nie da się odrzucić i czyhającym na każdym kroku niebezpieczeństwie. Cała akcja filmu rozgrywa się w zamkniętej przestrzeni, mianowicie – w pędzącym podmiejskim pociągu. Głównym bohaterem jest Michael MacCauley – agent ubezpieczeniowy, który owym pociągiem dojeżdża do pracy każdego dnia. Podróże są monotonne i nudne, ale do czasu… Któregoś dnia podczas podróży, dosiada się do niego nieznajoma Joanna. Michaela ogarnia dziwne wrażenie, jakby kobieta znała go bardzo dobrze od wielu lat. Co dziwniejsze, składa mu ciekawą propozycję. Pasażer należy do kina akcji, w którym odnajdziemy sceny walki oraz dreszcz emocji. W roli głównej – Liam Neeson.

To oczywiście tylko niektóre z polecanych przez nas filmów. A Wy, jakie filmy akcji polecacie?

0 Comments

Leave a Comment