Logo
Polecane komedie – przegląd 2018
7 wrz. 2018

Polecane komedie – przegląd 2018

Post by Redakcja

Rok 2018 obfitował w mnóstwo dobrych komedii. “Najlepsze komedie” to pojęcie bardzo względnie, przecież każdego z nas bawi co innego. Dla jednych podszyty czarnym humorem film wprawi widza w dobry nastrój, drugiego rozbawi do łez widok wywracającego się jegomościa na skórce od banana.

Oto krótki przegląd filmów (ranking) komediowych, które warto obejrzeć. Wybraliśmy dziesięć naszym zdaniem najśmieszniejszych obrazów – kolejność losowa. Polecane komedie to:

  1. Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz” – przezabawny aktor Adam Devine, wciela się w rolę Noah’a, który dzięki wehikułowi czasu ma szansę powrotu do przeszłości i chce za wszelką cenę zdobyć wymarzoną dziewczynę. Zabawa gwarantowana!
  2. Game Over, Man!” – grupa nieporadnych kelnerów, niespodziewanie musi obronić hotel w którym pracują przed nadciągającym atakiem terrorystów.
  3. Deadpoool 2” – film na podstawie komiksowego bohatera serii Marvel, może nie jet klasyczną komedią, ale na pewno jej elementy są świetnie wplecione w wartką akcję skupiającą się na walce dobra ze złem w trochę niekonwencjonalny sposób.
  4. Wieczór gier” – grupa przyjaciół spotyka się co noc i świetnie się bawi grając w różne wyzwania, planszówki etc. Jakże ich spokojna sielanka zmieni się w problem o nazwie morderstwo. Tajemnicę śmierci na imprezie będzie musiała rozwikłać wesoła parka. W tych rolach znani i lubiani Rachel Adams i Jason Bateman. Murowany kandydat na podium w kategorii ” najlepsze komedie 2018 ” naszym skromnym zdaniem.
  5. Tully” – niezastąpiona Charlize Teron wciela się w rolę matki trójki dzieci z którymi ma prawdziwe urwanie głowy. Świetnie i realistycznie pokazane życie codzienne matki, która musi uporać się z bachorami i jeszcze do tego odnaleźć w sobie kobietę. Autentyzm i ciepło rodzinne ukazane w tak bajecznie obyczajowy sposób, naprawdę rzadko widuje się na ekranach, absolutny “must”.
  6. Berek” – grupa przyjaciół organizuje. zabawę w berka … na terenie całego kraju. Zabawa gwarantowna, tym bardziej że zapewnią ją nam aktorzy znani i lubiani właśnie z filmów komediowych. Co ciekawe “Berek” jest oparty na faktach (sic!).
  7. Pozycja obowiązkowa” – mówią że życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Na pewno co dla niektórych prawdziwe doznania datują się od przeczytania “50 twarzy Greya”. Tak przynajmniej jest w przypadku czterech wesołych pań w podeszłym wieku, które mają swój własny klub książki. Po zapoznaniu się z treścią książki, szanowne Panie przeżywają prawdziwą burze hormonów i mają ochotę wcielić seksualne rytuały z popularnej lektury wcielić w życie. Będzie się działo.
  8. Hotel Transylwania 3” – w kolejnej osłonie Transylwanii rodzina Draków wybiera się na wycieczkę statkiem rejsowym. Oprócz wszelkich uciech i rozrywek, wesoła gromadka wampirów musi znosić nową miłość Draca – panią kapitan statku, dla której stracił on kompletnie głowę. Ta propozycja to świetny seans dla całej rodziny, przyjemna animowana komedia familijna.
  9. Strażnicy cnoty” – gdy będziesz miała syna – pilnuj go uważnie, gdy będziesz miał córkę – pilnujesz całe miasto. Tak jest w przypadku tego filmu. Przezorni rodzice próbują powstrzymać swoje córki przed uprawianiem seksu w dniu balu maturalnego. Czy to Mission Impossible? Na pewno ” Strażnicy cnoty” to bardzo oryginalny scenariusz na tle innych obrazów z cyklu komedie 2018.
  10. Niezwykła podróż Fakira który utknął w szafie” – młody fakir przybywa do Paryża by zwiedzić IKEĘ. W skutek zbiegu okoliczności zatrzaskuje się w szafie i tak rozpoczyna się jego podróż po Europie.

0 Comments

Leave a Comment