Logo
Jak pobrać film z CDA?
8 sierpień 2018

Jak pobrać film z CDA?

Post by Redakcja

Piractwo oficjalnie jest zabronione. Mimo to pobieranie filmu dla własnego użytku jest dozwolone, jeśli był on już puszczony w telewizji. Piractwo jest złe, ale niektórych filmów nie da się kupić, dlatego przydatna jest możliwość go ściągnięcia. Najbardziej popularną stroną z filmami jest cda. Poradnik więc powinien pokazać jak ściągnąć nagranie z tej strony. Można wyróżnić kilka sposobów, ale najbardziej warte polecenia są 2.

Jak pobrać film z cda pierwszym sposobem?

Jako pierwszą opcję, najlepiej jest przedstawić taką, którą można wykorzystywać, nie tylko na tej stronie, czyli skorzystanie z aplikacji.

 1. Otwórz przeglądarkę i wejdź w pasek zadań. W Mozilli Firefox jest to ikona z trzema paskami, w Google Chrome 3 kropki.
 2. Kliknij w podpunkt „ustawienia”.
 3. Na lewym boku strony, pod historią znajduje się punkt „rozszerzenie”.
 4. Po kliknięciu w niego otworzy się nowa strona. W lewym boku, w
 5. miejscu przeznaczonym do pisania należy wpisać: „Video downloader proffesion”.
 6. Po znalezieniu odpowiedniej aplikacji wystarczy kliknąć przycisk „dodaj do Chrome”
 7. Teraz wystarczy znaleźć oczekiwany film. Po znalezieniu go i odpaleniu, tuż obok paska poleceń powinna pojawić się ikonka strzałki. Po kliknięciu w nią, wyskoczy pasek z nazwą filmu który chcemy pobrać.
 8. Wystarczy już tylko kliknąć w tę ikonkę, odczekać aż film się powiedzie i cieszyć seansem.

Czasami filmy nie są w dobrej jakości. Każdy, kto pyta, jak ściągnąć film z cda, oczekuje raczej, aby był on dobrej jakości. W przypadku tej aplikacji, wybór jakości jest taki sam jak przy normalnym oglądaniu. W prawym rogu odtwarzacza znajdują się 3 albo 4 ikonki. Ta, która kształtem przypomina zębatkę to ustawienia. Znajduje się tam m.in. właśnie ustawianie jakości. Obowiązuje jedna zasada, im wyższa liczba, tym wyższa jakość, ale także dłuższy okres ładowania filmu. Aplikacja umożliwia pobranie tego filmu, który jest aktualnie puszczany, dlatego zawsze najpierw należy określić jakość, a dopiero później pobierać. Oczywiście nie jest to jedyna dostępna aplikacja tego rodzaju. Jako przykład można podać Video DownloadHelper. W tym przypadku, nie ma potrzeby puszczać filmu, ani ustawiać jakości. Po kliknięciu w 3 różnokolorowe złączone kółeczka, wyskakuje pasek z wszystkimi filmami dostępnymi na podanej stronie. Wtedy wystarczy spośród nich wybrać odpowiedni dla siebie.

Pobieranie filmu z CDA – sposób drugi

 1. Wejdź na stronę cda i wybierz interesujący cię film.
 2. Kliknij CTRL + U.
 3. Powinna pojawić się nowa karta zawierająca wszystkie kody ze strony.
 4. CTRL + F.
 5. U dołu strony wyskakuje okienko z napisem „znajdź”. Automatycznie przekieruje to nas do miejsca, gdzie znajduje się potrzebny kod.
 6. Szukaj adresu źródłowego strony z filmem. Znajduje się on w cudzysłowie i należy go całego skopiować, bez cudzysłowia.
 7. Pozostała najprostsza część, czyli wklejenie adresu w przeglądarkę, naciśnięcie prawym przyciskiem myszki i kliknięcie: „zapisz wideo jako”. Zapisanie jest możliwe tylko po wykonaniu podanych kroków, gdyż wcześniej jest po prostu niedostępne.

Pobrać w ten sposób nie można filmów Premium. Jest to dość prosty sposób, ale wymaga spostrzegawczości.

W tych prostych krokach można pobierać filmy także z innych serwerów. Dużo wygodniejsze jest używanie aplikacji, gdyż, jeśli nie można ściągnąć właśnie tego nagrania, to będzie to widoczne od razu, nie trzeba będzie się bawić w poszukiwanie adresu. Zawsze pamiętaj, aby po zapisaniu sprawdzić, czy został ściągnięty cały film, czy tylko jego część. W takiej sytuacji wystarczy powtórzyć proces, aby uzyskać całość. Zdecydowanie lepiej i bardziej uczciwie, jest zakupić film, jednak nie zawsze jest on dostępny w sprzedaży.

1 Comments

fdgdfg 25 października 2018 at 04:59 -

<3 mega

Leave a Comment