Logo
Polecane filmy romantyczne – przegląd 2018
28 wrz. 2018

Polecane filmy romantyczne – przegląd 2018

Post by Redakcja

2018 rok był twórczym okresem dla filmów romantycznych. Fani tego typu rozrywki już od początku roku mogli cieszyć się wspaniałymi komediami. Ponieważ jak co roku jest nimi spore zainteresowanie więc każdy chce obejrzeć polecane filmy romatyczne. Istnieje bardzo dużo takich filmów, ale nie wszystkie mają w sobie „to coś”. Każdy tego typu film powinien wręcz emanować miłością, a nie można tego osiągnąć bez dobrych aktorów oraz scenariusza, a to nie zawsze jest łatwe.

Jakie powstały filmy romantyczne 2018?

 1. I tak cię kocham
  Jest to zarówno komedia jak i romans oparty na faktach. Jedną postacią jest osoba rozrywkowa, będąca aktorem komediowym, a z drugiej doświadczona przez życie nowoczesna kobieta. Jest to para, której nie łączy praktycznie nic, a mimo to zakochują się w sobie i są gotowi stawić czoła wielu problemom z tego wynikającym. Reżyser skupił się na problemach jakie mogą wystąpić między kochającą się parą w dzisiejszych czasach. Można także zauważyć wiele archetypów które cały czas są widoczne w dzisiejszym świecie.
 2. Bajecznie bogaci Azjaci
  Film ten w Stanach Zjednoczonych został uznany za jeden z najlepszych filmów romantycznych. Nie jest to typowa historia. Młoda dziewczyna spotyka się z dosyć przeciętnym facetem. Pewnego dnia jedzie z nim na ślub jego przyjaciela do Singapuru. Dopiero na miejscu w pełni zrozumie, z jak bogatą i wpływową osobą się spotykała. Jedyną prawdziwą przeszkodą na ich drodze do szczęścia jest matka bogatego Azjaty. Kobieta, która dotychczas nie traktowała pieniędzy jako wyznacznik wartości, trafia do zupełnie innego świata. Czy da sobie radę? Czy oni na pewno do siebie pasują? To są pytania, na które bardzo długo będzie się starała odpowiedzieć.
 3. Narzeczony na niby
  Kolejny tytuł, który pobudza wyobraźnię. Jedyne o czym marzy główna bohaterka to szczęśliwe życie u boku mężczyzny, którego kocha. Niestety, aby to zrobić, dopuszcza się kłamstwa. Jedna zła decyzja, nieprzewidziana sytuacja sprawią że nic nie będzie tak łatwe jak kiedyś. W końcu okazuje się że nie tylko kobieta ma coś do ukrycia, a jeżeli oboje marzą o szczęściu, muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, związki i uporządkować własne zagmatwane serca.
 4. October
  Nie jest to typowy romans, za to zdecydowanie jest to wyciskacz łez. Wesoły, dosyć beztroski chłopak pracuje w jednym z hoteli. W dniu imprezy sylwestrowej, jego koleżanka z pracy zapada w śpiączkę. Sympatyczny mężczyzna odwiedza ją w szpitalu gdzie stopniowo nawiązuje coraz głębszą znajomość ze sparaliżowaną sąsiadką. Ta piękna historia miłosna przedstawia rzadko spotykaną czystą miłość. Dlatego właśnie szczególnie druga połowa filmu wywołuje bardzo silne emocje.
 5. Kobieta sukcesu
  Niecodzienny pomysł na delikatną komedię miał reżyser tego filmu. Główna bohaterka jest pewna swoich umiejętności, posiada dobrze prosperującą firmę, jest prawie perfekcyjna. Jej uporządkowane życie z dnia na dzień zaczyna się psuć. Jej związek przeżywa kryzys, firma została wchłonięta przez obcą firmę, jej siostra będąca uosobieniem chaosu zamieszkała z nią, a jakby tego było mało, wbrew jej woli do jej życia wkrada się mężczyzna. Do samego końca widzowie mogą obserwować jak walczy o swoje kobieta sukcesu, która nie zna słowa „poddać się”.
 6. Żona czy mąż
  Ta koncepcja rzadko jest spotykana w telewizji włoskiej. Utalentowany neurochirurg przez przypadek zamienia się ciałami ze swoją żoną, prezenterką pogody. Nieprzyjemna sytuacja prawda? Niestety nikt nie może się o tym dowiedzieć, a więc pozostaje im tylko żyć w ciele swojej drugiej połowy. Tym sposobem oboje mają szansę przekonać się jak wygląda życie z tej drugiej strony, nauczą się względem siebie empatii, a nawet … ponownie się w sobie zakochają. Elektryzująca atmosfera w której widzowie mogą obserwować jak znudzone sobą małżeństwo stopniowo coraz bardziej się otwiera i ponownie kiełkuje w nich iskierka miłości.

Jakie filmy romantyczne polecacie? Zostały tutaj zaprezentowane tylko nieliczne świetne filmy. Każdy człowiek ma własny styl dlatego jeśli ktoś chce, może się podzielić swoimi propozycjami.

0 Comments

Leave a Comment